قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب

اولین و مهمترین آنها ، سنجش حجم خروجی آب از شیر برداشت است که تقریبا باید در حد شکل زیر باشد ( باریکه ای از آب ) اگر کمتر بود ( به شکل قطره قطره ) و یا بیشتر بود ، احتمالا فیلتر معیوب شده است و باید تعویض شود . در صورت عدم نیاز به آب خروجی در تمام ساعتهای شبانه روز، افزایش ظرفیت تولید دستگاه تصفیه آب برای تأمین آب شیرین مورد نیاز در ساعات کاری شبانه روز، به دو دلیل راهکار مناسبی نیست. مینروا بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد که از بهترین و جدید ترین روش تصفیه آب یعنی اسمز معکوس استفاده می کند. در فیلترهای تصفیه آب صنعتی که این روزها در آن از فیلتر UF استفاده میشود، آب با عبور از این منافذ ریز میکروارگانیسمهایی که بزرگتر از این منافذ باشند را جذب کرده و از بین میبرد.

انواع فیلتر تصفیه آب

برند معتبر و نوع گارانتی یکی از فاکتور های موثر در قیمت دستگاه تصفیه آب است.رنج قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی در فروشگاه اینترنتی تصفیه آسا از دو و نیم تا ۴ و نیم میلیون تومان متغییر است. شرکت تصفیه آسا مرکز معتبر فروش اینترنتی آب تصفیه کن خانگی در بازار ایران است که علاوه بر عرضه دستگاه های اصل تایوان، به خدمات تخصصی نظیر سرویس و تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی نیز میپردازد. هرچقدر فیلتر الیافی کیفیت بهتری داشته باشد درنتیجه بر طول عمر دستگاه هم اثرگذار خواهد بود.

این فیلتر با ذرات بسیار ریز کربنی که دارند قابلیت جذب بالایی دارد و زمانی که آب از این ذرات بهم فشرده شده عبور میکند، مواد شیمیایی را جذب خواهد کرد. تیم دنگ چگونگی تولید آب آشامیدنی از طریق الکترودیالیز را در یک مرحله مطالعه کرد. برای استعلام لیست قیمت خرید و فروش دستگاه RO از طریق شماره تماس ۰۶۱۳۳۷۳۹۶۶۰ با ما در ارتباط باشید. تیم تولید محتوای فروشگاه آنلاین انتاکالا در این مقاله شما را، در شناخت بیشتر دستگاه تصفیه آب صنعتی، هدف، کاربرد، اجزا و انواع این دستگاه آشنا خواهد کرد.

فرایند تصفیه آب صنعتی به کاهش هزینههای مصرفی آب، افزایش راندمان دستگاههای صنعتی و صرفهجویی آب کمک خواهد کرد. این فیلتر در تصفیه آب صنعتی به عنوان پیش تصفیه مورد استفاده قرار میگیرد. برای از بین بردن ارگانیسمهای زنده موجود در آب باید از فیلتر یو اف استفاده شود. چرا که ما روزانه از آب تصفیه شده برای نوشیدن و تهیه غذا استفاده می­کنیم. فیلتر پست کربن یا کربن نهایی در مرحله پنجم و همان مرحله آخر مورد استفاده قرار میگیرد.

سیستم RO در مرحله اول تا سوم دستگاه، رسوبات و املاح درشت و مواد شیمیایی مثل کلر را از بین می برد و سپس به حذف نیترات و فلوراید در آب و دیگر فلزات سنگین و مواد مضر می خرید دستگاه تصفیه آب پردازد. این فیلتر همچنین مواد نامطلوب داخل آب را نیز از بین خواهد برد. از این فیلتر علاوه بر تصفیه آب، در صنایعی مانند: پتروشیمی، پالایشگاه، تهیه مواد غذایی و همچنین صنایع دارویی نیز از آن بهره میبرند. در مقاله های بسیاری به صورت علمی ثابت شده است که آب قلیایی علاوه بر خواص ضد سرطانی، برای دیابت، کاهش وزن، فشار خون و بسیاری بیماری های دیگر مفید و مناسب است. شرکت Fil-Tek نیز پول زیادی را در تولید مخازن تحت فشار RO ، کارتریج های فیلتر ، بطری های فیلتر ، موتورهای تحت فشار و سایر اجزای کلیدی سرمایه گذاری کرده است .

انواع دستگاه تصفیه آب

در نهایت متداولترین نوع دستگاه تصفیه آب نوع زیر سینکی آن است که در حال حاضر در بیشتر خانه ها از آن استفاده میشود. در فیلترهای تصفیه آب صنعتی برای این فیلتر از زغال چوب و یا زغال سنگ استفاده میکنند. برای فیلترهای تصفیه آب صنعتی این فیلتر تا یک سال قابل استفاده بوده و در تصفیه آب خانگی تا دمای 50 درجه را تحمل خواهد کرد. برای هر فیلتر دستگاه تصفیه آب ، هوزینگ تصفیه آب مخصوص به آن و با سایز استاندارد می بایست استفاده شود. برای اینکه دستگاه تصفیه آب در خانه خود داشته باشید، باید بدانید که هزینه خرید آن تنها به خرید دستگاه محدود نمیشود و برخی از وبسایتها و فروشگاهها هستند که هزینههایی مازاد مانند هزینه ایاب و ذهاب و هزینه نصب را از شما دریافت میکنند.

لیست دستگاه های تصفیه آب

در این فرایند محلول حاوی مواد معدنی بیشتر تحت فشار قرارگرفته و از میان غشاهای نیمه تراوا (غشاهایی که تنها مولکولهای آب می توانند عبور کنند) عبور داده می شوند. همچنین بررسی کنید که آیا لوله کشی مورد نیاز برای ورودی/خروجی آب یا شرایط خاص فشار آب در خانه شما وجود دارد یا خیر. دیگهای بخار در صنایع غذایی، از مهمترین عامل اصلی انرژی به حساب میآیند که این دیگها به خاطر داشتن فشار بالا از دستگاه اسمز معکوس استفاده میکنند. فیلتر ۱۳لایه موجود در دستگاه تصفیه هم میتواند تا ۹۹درصد آب را پاکسازی و تصفیه کند. به همین خاطر عمر مفید این فیلترها کوتاه بوده و بین 3 تا 6 ماه باید آن را تعویض کرد. پس عمر فیلتر پست کربن نسبت به سایر فیلترها بیشتر است.

اما به صورت کلی عمر مفید این فیلترها حدود 6 ماه است، بنابراین اگر میخواهید از سلامت کاملا آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خود مطمئن باشید بهتر است این فیلترها را هر 6 ماه یکبار تعویض کنید. به طور کلی در دستگاه های تصفیه آب خانگی دو نوع فیلتر کربنی بسیار متداول هستند : کربن فعال شنی (GAC) و بلوک کربن یا کربن بلاک . کربن می تواند فلزات و آفت کش ها را به طور کامل از آب حذف کند. در صنایع کشاورزی، صاحبان گلخانه برای بهبود کیفیت آب، ابتدا باید آن را با دستگاه اسمز معکوس کنند، سپس مواد غذایی را به آب اضافه میکنند، میتوان اینگونه نتیجه گرفت تصفیه آب در اینجا با هدف حذف نمکهای اضافی صورت میگیرد که با کود شیمیایی ترکیبات اضافی تولید میکنند. برند دستگاه رابطه ی مستقیمی با کیفیت آب خروجی آن دارد.

فیلتر تصفیه آب الیافی در انواع معمولی و آنتی باکتریال، فیلتر تصفیه آب کربنی در انواع کربن بلاک، کربن گرانول و کربن پودری و فیلترهای سختی گیر پلی فسفات و رزینی در سایزهای مختلف برای کاربری های گوناگون تولید می شوند. ذراتی که درشت هستند در قسمت بیرونی این فیلتر و ذرات ریزتر در قسمت درونی آن گیر خواهند کرد و از آب جدا میشوند. از فواید روش اسمز معکوس مس توان به کاهش سختی آب نیز اشاره کرد. منافذ به اندازهی کافی بزرگ است که مملو از گوشهها و سوراخهایی است. پمپ استخر بدون استرینر: برای استخر های بزرگ از این پمپ استفاده می شود که در یک استخر چندین پمپ بهص ورت موازی قرار گرفته اند و همگی به یک استرینر مرکزی متصل می باشند.

در تصفیه خانههای شهری به دلیل مقایس بالای آب برای از بین بردن میکروبها از مواد سم زدایی مانند کلر استفاده میکنند. در نتیجه اگر میخواهید تمام آلودگی ها و ناخالصی های موجود در آب لوله کشی منزلتان از بین رود، توصیه میکنیم برای خرید دستگاه تصفیه آب، آنهایی که از تکنولوژی RO بهرهمند هستند را خریداری نمایید. دستگاههایی که در صنایع، حجم بالایی از آب را براساس نوع مصرف، تصفیه میکند، دستگاه تصفیه آب صنعتی نامیده میشود. قیمتها در بسیاری از مواقع غیرواقعی گذاشته میشود. هم چنین برای نصب آن می توانیم از نیرو های نصابی که در سایت دیجی آب کالا هستند کمک بگیریم.