اتاق فرارهای شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

اتاق فرار یا اسکیپ روم یک سرگرمی گروهی و فکری است که در آن شما با تشکیل یک تیم و ورود به فضای بازی اتاق فرار، وارد یک داستان از پیش تعیین شده خواهید تعرفه سایت اتاق فرار شد. فضایی که توسط طراحان اتاق فرار و با توجه به یک سناریو، ایجاد شده است. شما در این فضا باید سیر داستانی بازی را با حل کردن معماها، پازل‌ها و همچنین کار گروهی طی کرده و خودتان را به هدف نهایی بازی برسانید.

  • بعضی از تفریحات کیش خصوصا در ایام نوروز امکان پر شدن ظرفیت دارند و برای مسافرانی که وقت کمتری دارند امکان این پیش رزرو از طریق سایت سفرساز حتی از چندین روز قبل وجود دارد.
  • هر یک از بازیهای اتاق فرار دارای یک سناریو مشخص و مربوط به بازی می باشند که از طریق آن می توان به تم داستانی بازی و همجنین هدف نهایی بازی دست پیدا کرد.
  • تمام این موارد باید به طور دقیق ارزیابی شوند تا قیمت مناسبی برای اتاق فرار اتخاذ شود.

بلیط پارک آبی کیش برای کودک و سالمند با تخفیف ارائه می‌شود. سپس در گیشه و پس از احراز هویت، مابه‌التفاوت به شما پرداخت خواهد شد. تمامی آیتم‌های مجموعه پارس سافاری کیش در همین صفحه قابل خریداری است. شما می‌توانید چندین آیتم را به نوبت و در تعداد دلخواه به سبد خرید خود اضافه کنید. عرضۀ بلیت تفریحات کیش در مراکز و کانترهای گردشگری بر اساس قیمت مصوب سازمان منطقه آزاد کیش است.

اتاق فرار ویسر (ساختمان ویسر)

همانطور که عرض کردیم، این اتاق فرار در طبقه سوم مرکز خرید دیپلمات واقع در محله سفین ایجاد شده است. به همین دلیل ساعت کاری آن با ساعت کاری مرکز خرید هماهنگ است. اما بازی فرار از اتاق 195 تیمارستان در مرکز خرید واقع در بلوار لارک در شمال جزیره است. بازار ماهی فروشها، بازار عربهای کیش و همچنین لنگرگاه کشتی تفریحی کیش از جمله اماکن نزدیک به مرکز خرید دیپلمات میرمهنا است. سبک این بازی هیجان‌انگیز هولناک و سورئال است و درجه سختی آن 85 درصد است.

استاندارد‌های بازی اتاق فرار

در مجله اتاق فرار شما می‌توانید در صفحه بازی مربوطه از طریق تماس تلفنی و یا واتساپ و همچنین در صورتی که مجموعه اتاق فرار سیستم رزرو داشته باشد از طریق سایت مجموعه بازی مورد نظر خود را رزرو کنید. در صورتی که مجموعه اتاق فرار دارای سیستم رزرو انلاین اتاق فرار نباشد میتوانید از طریق سیستم رزرو اتاق فرار اسکیپ مگ به صورت انلاین بازی خود را رزرو کنید. اتاق فرار دارای متغیرهای مختلفی است که کیفیت تجربه بازی به آن‌ها وابسته است.

اتاق فرارهای شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

بازی‌ های اتاق فرار انلاین در سال 2004، توسط خالق ژاپنی توشیمیتسو تاکاگی، مورد استقبال قرار گرفتند، اولین اتاق فرار مدرن توسط یک شرکت انتشاراتی به نام SCRAP در کیوتو، ژاپن در جولای 2007 ایجاد شد. بازی 5-6 نفره در ابتدا در یک اتاق اجرا می شد، بازیکنان به اتاقی با مضمون فرستاده شدند که در آنجا برای فرار باید یک سری از پازل ها و معماها را در یک بازه زمانی مشخص حل می کردند. طولی نکشید که اتاق های فرار به عنوان بازی دائمی در ژاپن محبوب شدند و به چین و بقیه آسیا گسترش یافتند. در همین زمان، اولین اتاق فرار در اروپا در مجارستان افتتاح شد. در طول پنج سال بعد، اتاق‌های فرار دائمی بیشتری در اروپا و آسیا پراکنده شدند. بعضی منابع به یک ورژن بازی زنده اشاره می‌کنند که در سال 2006 در کالیفرنیا به نام «تکه نارنجی» پدیدار شد.