آموزش کامل ثبت نام صرافی کوینکس CoinEx آموزش فیوچرز کوینکس + ویدئو ایتسکا

این نمایش جهت آگاه سازی تریدر است که معامله خود را بدون خطا انجام دهد. هیچگاه عبارت Don’t remind me again را چک مارک نزنید. زیرا با زدن چک مارک دیگر این عبارت کار نمی کند و آلارم نمایش داده نمی شود و امکان خطا برای تریدر پیش می آید.

توکن اختصاصی صرافی کوینکس چیست؟

یعنی در ابتدا وارد سایت کوینکس شوید و بعد از وارد کردن ایمیل تون، فراموشی رمز عبور را بزنید، یه ایمیل برای شما میاد که با کلیک بر روی لینک داخل ایمیلتون، می توانید رمز عبورتان را عوض کنید. در صفحه ای که باز می شود در قسمت Coin Type اسم ارز موردنظر خود را انتخاب کرده(به صورت پیش فرض در صرافی کوینکس این ارز بیت کوین btc می باشد) و سپس نوع شبکه آن ارز را انتخاب می کنید. به طور مثال ارز تترروی شبکه ترون(USDT-TRC20) را انتخاب می کنید.

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت آموزش ثبت نام کوینکس.

آموزش کامل ثبت نام صرافی کوینکس CoinEx آموزش فیوچرز کوینکس + ویدئو ایتسکا

صرافی کوینکس تنها صرافی بین المللی است که با خیال راحت و بدون احراز هویت تا سقف 10 هزار دلار روزانه برداشت انجام دهید. این صرافی به شما کمک می کند به راحتی با توجه به نکات مهم هنگام ثبت نام در کوینکسمعاملات در بازار های ارز دیجیتالرا به صورت امن تجربه کنید. با در نظر گرفتن تمام موارد بالا، با انتخاب گزینه آبی رنگ “I’ll reconsider it” مراحل غیرفعال‌سازی حساب کاربری شما تکمیل خواهد شد. به وب‌سایت «coinex.com» بروید، وارد حسابتان شوید و در گوشه بالا سمت راست، روی گزینه «Account» کلیک کرده و در فهرست باز شده بخش «تنظیمات حساب» را انتخاب کنید. می‌توانید با وارد کردن کد تخفیف «ghx3r» در قسمت ریفرال «referral» هدیه کاهش هزینه کارمزد معاملاتی را از ما بگیرید.

همانطور که قبلا گفته شد سعی کنید که ۵ درصد از مبلغ کیف پول خود را در معامله شرکت دهید. در اینصورت می توانید با مابقی موجودی خود در معاملات خود نسبت Risk به Reward را برقرار کنید. اگر این معامله را ثبت کنیم، در پنجره ای که ظاهر می شود مشخصات معامله جهت تایید دوباره نمایش داده می شود.

آموزش فعال سازی تایید دو مرحله‌ای (۲FA) Google Authenticator در کوینکس

خیر، انجام این کار بسیار بسیار اشتباه است اما بعضی از افراد برای انجام معاملات روزانه خود این کار را انجام می دهند. اگر شما نیز قصد انجام معاملات روزانه دارید، باید حواستان به سرمایه تان بسیار باشد. هیچگاه صرافی سرمایه شما را برداشت نمی کند اما باید حواستان تماما جمع باشد که صرافی توسط هکران و یا افراد سودجو هک نشود. همانطور که در ابتدا آوردیم، با هک شدن صرافی، ممکن است سرمایه شما از بین برود. در کل این تاکید ما را فراموش نکنید که انجام این کار ( نگه داشتن پول در کیف پول صرافی ) درست نمی باشد.

دلیل این کار، احتمال هک شدن سایت‌ها و رمز عبور شما وجود دارد. همان‌طور که در ابتدا اشاره کردیم بزرگ‌ترین دلیل محبوبیت این صرافی در میان معامله‌گران ایرانی، سرویس دهی این صرافی به کاربران ایرانی است. ۴- با کلیک بر روی گزینه NEXT پنجره جدیدی برای شما باز می‌شود که در این پنجره باید کد آنتی فیشینگ انتخابی خود را وارد نمایید.

حال در انتها باید از تب های موجود، بر روی تب ” Security ” کلیک کنید. می بینید که بخش امنیت حساب کاربری صرافی شما بارگذاری دشده است. می توانید از این قسمت تنظیمات مربوط به امنیت صفحه تان را مشخص کنید.

صرافی کوینکس چیست؟

کاربران ایرانی می‌توانند بدون محدودیت و هر گونه تحریم از خدمات این صرافی استفاده کنند. در قسمت ریفرال «referral» هدیه کاهش هزینه کارمزد معاملاتی را از ما بگیرید. در وریفای و احراز هویت با شماره تلفن ایرانی و مدارک ایرانی انجام می شود. با وجود تحریم ها، کاربران ایرانی می توانند از خدمات این صرافی بدون هیچ گونه محدودیتی استفاده کنند. در این مرحله باید برگه ای همراه با اطلاعات چون تاریخ، مشخصات، کلمه کوینکس و… در دست بگیرید و از خود عکس سلفی بگیرید و آن را نیز ارسال نمایید.